سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
معرفي سايت دكتر منصوري درباره شقاق مقعدي

درباره شقاق مقعدي

درباره شقاق مقعدي

معرفي سايت دكتر منصوري

زير نظر دكتر پروانه منصوري  متخصص جراحي عمومي ( پلاستيك – گوارش)

دكتر پروانه منصوري در سال ۱۳۷۳ دكتراي حرفه اي پزشكي را از دانشگاه تهران دريافت نمود و پس از آن در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ بورد تخصصي جراحي عمومي از دانشگاه علوم پزشكي بابل شد. دكتر پروانه منصوريدر حدود ده سال در بيمارستان هاي بابل در زمينه درمان بيماري هاي مقعدي فعاليت داشتند و پس از آن نيز در بيمارستان ميلاد تهران در زمينه درمان بيماري هاي پستان فعاليت مي نمايند. در حال حاضر همزمان با فعاليت در بيمارستان ميلاد، در مطب نيز در زمينه ي درمان بيماري هاي مقعدي ، بيماري هاي پستان و جراحي هاي زيبايي سينه فعاليت دارند.

 

دكتر پروانه منصوري پزشك بواسير يا همورئيد

اگر جستجو كرديد:پزشك بواسير

راه هاي يافتن بهترين دكتر بواسير, پزشك بواسير, متخصص بواسير يا هموروئيد با رشد روزافزون فضاي مجازي كاري سخت نيست. تقريبا همه دكترها و پزشكان متخصص بواسير در اينترنت براي خود وب سايتي دارند.  با مراجعه به آنها و بررسي سوابق و كارنامه پزشكان مي توان بهترين دكتر بواسير, پزشك بواسير, متخصص بواسير يا هموروئيد را پيدا كرد. پس بدون هيچ نگراني و خجالتي با  دكتر بواسيرپزشك بواسيرمتخصص بواسير يا هموروئيد كه انتخاب كرده ايد تماس بگيريد و مشكل خود را با وي در ميان بگذاريد. مطمئن باشيد كه بهترين نتيجه را خواهيد گرفت و عمري با خيال راحت و بدون درد سپري خواهيد كرد.

اگر جستجو كرديد: جراح بواسير

براي يافتن بهترين دكتر (پزشك) متخصص بواسير يا هموروئيد بايد رزومه و سوابق پزشك هاي بواسير را با دقت بررسي كنيد و تعداد عمل هاي موفقيت آميز آنها را لحاظ كنيد و از مهارت، تخصص و تجربه پزشك اطمينان حاصل كنيد.

در حرف خيلي از كارها راحت است اما تجربه و مهارت خودش را در كارنامه كاري نشان مي دهد. پزشك يا دكتري كه بيشترين عمل موفقيت آميز را انجام داده و هر كدام از عمل هايش بدون بازگشت بواسير بوده، مطمئنا بيشترين رضايت بيماران را نيز به دنبال خواهد داشت. اين رضايت گواهي خوبي بر تخصص و تجربه پزشك متخصص هموروئيد است كه آن را در طول سال هاي متمادي با مطالعه و درمان بيمارهاي مختلف كسب نموده است.

[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۴۳:۲۶ ] [ روزبه ]

[ نظرات (0)نظرات (0) ]

[ ]